fbpx

Banesë me qira në Ulpianë

 • €260
Featured For Rent
tek lokalet e Lesnes, Ulpianë, Prishtinë
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 65m2
Featured For Rent
tek lokalet e Lesnes, Ulpianë, Prishtinë
 • €260

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 65m2

Description

Lirohet nga data 1 Nentor tek lokalet e Lesnes, me 65m2 kati 4, me kushte shumë të mira banimi e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje: Dhomë e dites kuzhinë, dhomë te gjumit, banjo, ballkon.

Details

Updated on October 21, 2020 at 1:25 pm
 • Price: €260
 • Property size: 65m2 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent
 • Address tek lokalet e Lesnes
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Ulpianë
 • Country Kosovë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Monopol Patundshmeri
 • Monopol Patundshmeri