fbpx

Banesë Luksoze 60m² me QIRA në Tophane

 • €550
, Tophane, Prishtinë
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60

Banesë Luksoze 60m² me QIRA në Tophane

, Tophane, Prishtinë
 • €550

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60

Description

Banesa gjendet në Tophane në objektin e ndërtuar nga “Delta Invest” në katin e 4-të. Banesa është tërësishtë e mobiluar me mobilje moderne të kualitetit të lartë, posedon ngrohje me rrymë dhe ashensorë. Banesa ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe të qetë për banim.

Banesa ka këtë renditje:

| 1 Sallon me kuzhinë
| 1 Dhomë të fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Details

Updated on March 22, 2021 at 1:17 pm
 • Price: €550
 • Property size: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Address

 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Tophane
 • Country Kosovë

Schedule a Tour

Your information

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Contact Information

View Listings
Pro RealEstate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate