fbpx

Banesë 96.71m2 në SHITJE te Dukagjini Residence.

 • Me marrëveshje
Featured For Sale
në afërsi të rrethrrotullimit në unazë qëndrore të Prishtinës në Lakrishte, Lakrishte, Prishtinë
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 96.71
Featured

Banesë 96.71m2 në SHITJE te Dukagjini Residence.

në afërsi të rrethrrotullimit në unazë qëndrore të Prishtinës në Lakrishte, Lakrishte, Prishtinë
 • Me marrëveshje

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 96.71

Description

Banesa gjendet në kompleksin e ndertuar nga “Dukagjini Residence” në një lokacion ideal në afërsi të rrethrrotullimit në unazë qëndrore të Prishtinës në Lakrishte.
Banesa ndodhet në katin e 4-të në një kompleks i cili ka një cilësi të lartë ndërtimi si dhe ofron komoditet për jetesë.
Në foto mund të gjeni edhe planimetrin e hapsirës së mbrendshme me dimensione.
*Banesa posedon garazhë dhe depo*
Banesa ka këtë renditje:
1 Sallonë me kuzhine
2 Dhoma te fjetjës
1 Banjo
1 WC
1 Depo
1 Ballkon

Details

Updated on October 20, 2020 at 2:08 pm
 • Price: Me marrëveshje
 • Property size: 96.71 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale
 • Address në afërsi të rrethrrotullimit në unazë qëndrore të Prishtinës në Lakrishte
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Lakrishte
 • Country Kosovë

Schedule a Tour

Your information

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Contact Information

View Listings
Pro RealEstate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate