fbpx

Banesë 107m2 në SHITJE në Dragodan

 • €107,000
, Arbëri, Prishtinë
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1.5
 • Bathrooms
 • 107

Banesë 107m2 në SHITJE në Dragodan

, Arbëri, Prishtinë
 • €107,000

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1.5
 • Bathrooms
 • 107

Description

Banesa gjendet në Dragodan – Arbëri në kompleksin “Butrinti” afër Minimaxit. Banesa ndodhet në katin e 2-të dhe posedon, lift, ngrohje qëndrore me rrymë, parking për vetura, park për fëmijë etj.

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon me kuzhinë
|3 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 WC
|1 Depo
|1 Ballkon

Details

Updated on March 25, 2021 at 2:10 pm
 • Price: €107,000
 • Property size: 107 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Bathrooms: 1.5
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Arbëri
 • Country Kosovë

Schedule a Tour

Your information

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Contact Information

View Listings
Pro RealEstate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate