fbpx

Banesa 60m2 me qira te “Rruga B”

 • €330
te "Rruga B", Mati 1, Prishtinë
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60

Banesa 60m2 me qira te “Rruga B”

te "Rruga B", Mati 1, Prishtinë
 • €330

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60

Description

Banesa 60m2 me qira te “Rruga B” ne kompleksi “Kawa Group”. Banesa ndodhet ne katin e 5-te me ashensor dhe ka kete formacion renditje:
Dhome dite me kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon

Banesa eshte e mobiluar me stil dhe shije te gjithe invertarin e nevojshem jetese, leshohet per afat te gjate e pershtatshme per familje te vogel ose per çifte, depozita e obligueshme

Details

Updated on November 5, 2020 at 11:22 am
 • Price: €330
 • Property size: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent
 • Address te "Rruga B"
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Country Kosovë

Schedule a Tour

Your information

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Contact Information

View Listings
Rozi Patundshmeri

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Rozi Patundshmeri
 • Rozi Patundshmeri