fbpx

PREMIUM Patundshmëri

Property Types

  • 100% Banesa

Property Status

  • 88% Me qera
  • 13% Ne shitje

Property Cities

  • 100% Prishtinë

About PREMIUM Patundshmëri

Premium Patundshmëri është agjenci e specializuar në fushën e patundshmërive. Në veçanti sektorin e shitjes, qera-dhënieve dhe ndërmjetësimeve.

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Compare listings

Compare