fbpx

A.P Holding

Ilaz Kodra Pristina, Kosovo

Property Types

  • 100% Land

Property Status

  • 100% Ne shitje

Property Cities

  • 100% Prishtinë

About A.P Holding

SHITBERJE, QERAMARRJE, QERADHENJE, BANESA, SHTEPI, TROJE, OBJEKTE Nese keni Banes apo shtepi dhe jeni te interesuar per ta leshuar me qera ose per ta shitur ju lutem kontaktoni ne keta nr tel ose ne e-mail adresen ton . 

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Compare listings

Compare