fbpx

A.P Holding

Ilaz Kodra Pristina, Kosovo

Property Cities

  • 100% Prishtinë

About A.P Holding

SHITBERJE, QERAMARRJE, QERADHENJE, BANESA, SHTEPI, TROJE, OBJEKTE Nese keni Banes apo shtepi dhe jeni te interesuar per ta leshuar me qera ose per ta shitur ju lutem kontaktoni ne keta nr tel ose ne e-mail adresen ton . 

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare